SEO PAKETLERİ

SEO PAKETLERİ

Google SEO paketleri günümüzde Türkiye’de ve dünyada en fazla kullanılan arama motoru olan Google’da web sitenizin algılanarak, arama sonuçlarında üst sıralara tırmanmasını sağlar. SEO çalışması genel anlamda tüm arama motorları için belirli bir web sitesinin uyumlu hale getirilmesini ifade eder. Google özelinde yapılacak çalışmada ise Google’ın dinamiklerine ve algoritmasına hakim olmak son derece önemlidir. Hedef kitlesine Google üzerinden ulaşmak isteyen web sitelerinin algoritma ile uyumlu biçimde geliştirilecek paketlere göre SEO çalışmasının başlatılması gerekmektedir.

Sitenizin ihtiyacı olan en değerli seo paketleri ile yükselmenin keyfini çıkarın! %100 organik ve manuel çalışma.

BAŞLANGIÇ PAKET
75 ₺
2 Anahtar Kelime
2 Özgün Makale(200 Kelime)
10 Otoriter Profil Backlink
10 Sosyal İmleme
1- C-Class Ip Tanıtım Yazısı
3 Forum Tanıtımı
2 Facebook Backlink
2 Linkedin Backlink
2 Tumblr Backlink
2 Diigo Backlink
2 Scoop.it Backlink
2 Plurk Backlink
2 Pinterest Backlink
 
 
 
 
 
 
UZMAN PAKET
250 ₺
5 Anahtar Kelime
5 Özgün Makale(250 Kelime)
50 Otoriter Profil Backlink
50 Web 2.0 Paravan Blog Backlink
30 Sosyal İmleme
10 EDU & GOV Backlink
1- C-Class Ip Tanıtım Yazısı
2- C-Class Ip Tanıtım Yazısı
10 Forum Tanıtımı
10 Facebook Backlink
10 Linkedin Backlink
10 Tumblr Backlink
10 Diigo Backlink
10 Scoop.it Backlink
10 Plurk Backlink
10 Pinterest Backlink
5 PDF Backlink
2 Mix Backlink
1 Quora Backlink
ORTA PAKET
150 ₺
3 Anahtar Kelime
3 Özgün Makale(200 Kelime)
25 Otoriter Profil Backlink
20 Web 2.0 Paravan Blog Backlink
20 Sosyal İmleme
1- C-Class Ip Tanıtım Yazısı
5 Forum Tanıtımı
5 Facebook Backlink
5 Linkedin Backlink
5 Tumblr Backlink
5 Diigo Backlink
5 Scoop.it Backlink
5 Plurk Backlink
5 Pinterest Backlink
3 PDF Backlink
 
 
 
 

SEO Paketleri Satın Al

Yüksek değerli profil backlink, dofollow backlink, forum backlink, sosyal medya backlink ve daha fazlası..

SEO Paketleri

SEO hizmeti bir web sitesinin arama motoru tarafından kolayca algılanmasını ve doğal yollarla rakip siteler arasından sıyrılmasını sağlar. Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) açılıma sahip SEO kavramı, adından da anlaşılacağı üzere, web sitesinin arama motoru ile optimize edilmesi yani uyumlu hale getirilmesini ifade eder. SEO hizmetleri kapsamında birçok farklı çalışmanın uzmanlar tarafından yapılması gerekir. Firmamızdan kurumsal destek alarak SEO paketlerimizle beraber, web siteniz için ihtiyaç duyulan tüm SEO çalışmalarının başarılı bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. 

SEO çalışmaları temelde iki farklı başlık altında incelenir. Bunlar:

 • Site İçi SEO Çalışması 
 • Site Dışı SEO Çalışması 

Olarak incelenmektedir. Dünya genelinde en popüler arama motorlarından biri olan Google, sürekli güncellediği ve geliştirdiği algoritması ile SEO alanın daha profesyonel ve uzmanlık gerektiren bir alan haline dönüşmesini sağlamıştır. Benzer şekilde Yahoo, Yandex, Bing vb. arama motorları için de bu tip çalışmaların yürütülmesi gerekir. 

Günümüzde dijital pazarlamanın bir alt kolu olarak değerlendirilen SEO, kendi için de çok geniş bir alana sahiptir. Başarılı bir web sitesi oluşturmak ve uzmanlarımız tarafından en uygun SEO paketleri ile bu başarının artırılmasını sağlamak için kurumsal destek alabilirsiniz. 

SEO Nedir?

SEO nedir, nasıl yapılır sorusuna yanıt vermek için öncelikle kavramın tüm unsurlarının incelenmesi gerekir. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), web sitelerinin arama motorları tarafından kolayca algılanarak, etkili anahtar kelime ve backlink çalışmaları ile sitenin arama sonuçlarında üst sıralara yükseltilmesini ifade eder. SEO işlemleri genel anlamda iki başlık altında incelenmektedir. Site içi ve site dışı SEO çalışması olarak iki başlıkta sınıflandırılan bu çalışmaların dışında, oldukça riskli ve web sitesinin zarar görmesiyle sonuçlanacak Black hat SEO çalışmaları da bazı kişiler tarafından uygulanır. 

Uzun vadede SEO çalışmasından bir sonuç almak için site tasarımından backlink çalışmalarına ve içerik kalitesine kadar birçok unsurun dikkate alınması gerekir. 

 

 • On Page SEO (Site İçi SEO): Site içinde düzenlemeler, W3C geçerlemesi, robots.txt, site hızı, domain çalışması, içerik geliştirme vb.
 • Site Dışı SEO: PR değeri yüksek siteler ile backlink çalışması yapılması vb.

 

SEO çalışmaları basitçe bu şekilde sınıflandırılabilir. Yeni kurulan bir web sitesi için öncelikle site tasarımının, hızının, sunucu kalitesinin, SEO uyumlu içerik ve görsellerinin hazırlanması gibi pek çok unsur dikkate alınmalıdır. Firmamızdan kurumsal destek alarak size en uygun SEO paketlerimizle istediğiniz SEO çalışmasından en kısa sürede en yüksek verimi alabilirsiniz.  

SEO Hizmeti

SEO açılımı ve tanımı gereği arama motorları algoritmasına uygun biçimde web sitelerinin dizayn edilmesini ifade eder. Bu nedenle başarılı bir SEO çalışması yapmak için ilk olarak web sitesinin eksiklerinin belirlenmesi ve rakip analizlerinin doğru bir şekilde yapılması gerekir. SEO hizmeti günümüzde kurumsal firmalar kadar küçük işletmeler ve kişisel web sayfaları tarafından da kullanılan bir yöntemdir. Firma bünyesinde özel SEO uzmanı çalıştıracak nitelikte olmayan firmalar, sektörde öne çıkan firmamızdan uygun fiyatlı ve başarılı SEO destek paketleri satın alarak kısa sürede başarılı bir web sitesinin ortaya çıkarılması mümkün hale getirilir. 

Arama motorları için en uygun ve kaliteli şekilde içerik yayınlarını yapmalarını sağlayan ve uygun anahtar kelime çalışmaları ile benzerleri arasında üst sıralara tırmanmaları için bu çalışmalar titiz bir şekilde yapılmalıdır. SEO paketleri kapsamında başarılı bir web sitesinin oluşturulması için alacağınız tüm hizmetler SEO kriterlerine uygun biçimde gerçekleştirilmektedir. Optimizasyon süreci karmaşık ve uzmanlık gerektiren birçok farklı detaya sahiptir. Bu nedenle tüm süreci uzman ekiplerimize devrederek kısa sürede başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. 

SEO Hizmet Paketleri 

SEO fiyatları paket içinde yer alan hizmet seçeneklerine göre değişiklik gösterecektir. Bu nedenle site ve rakip analizlerinin doğru bir şekilde yapılarak ihtiyaç duyulan unsurların gün yüzüne çıkarılması son derece önemlidir. Günümüzde bu hizmetleri sunan çok sayıda firma olması başarılı bir SEO paketinin içinde neler olması gerektiği sorununu ortaya çıkarmıştır. 

Web sitelerinin başarısını artırmak isteyen kişiler için SEO paketlerimizle:

 • SEO uyumlu anahtar kelime çalışması ve özgün içerikler.
 • Backlink paketleri.
 • Site içi ve rakip teknik analizleri.
 • Link çalışmaları.
 • Sosyal medya uyumu vb.

Birçok farklı unsur etkili bir SEO çalışması için gerekli olan çalışmalardır. Profesyonel SEO paketlerimizi tercih ederek web sitenizin arama motoru üzerinden güçlü bir çıkış yakalamasını sağlayabilirsiniz. SEO çalışması sırasında ayrıca tüm aşamaların belirli bir sürede ve katmanla takip edilmesi gerekir. Sitenin SEO çalışması için uyumlu hale getirilmesinin ardından gerekli dış SEO çalışmaları yapılır. 

SEO Uzmanı 

Profesyonel SEO uzmanı tarafından yapılmayan bir SEO çalışması istenilen sonucu vermeyecektir. Alanında uzman ve deneyim sahibi ekiplerimizle sizin için en başarılı SEO çalışmasını gerçekleştirmeye devam ediyoruz. SEO uzmanları tarafından site içi ve site dışı gerekli analizler yapılarak teknik açısından web sitesinin SEO çalışması için uyumlu hale getirilmesi ve özgün içerik çalışması ile arama motoru ile %100 uyum sağlaması için çalışma yürütülmektedir. Kurumsal ve kişisel web siteleri tarafından günümüzde çok sık başvurulan bu çalışmalar, özellikle internet ve sosyal medyanın yaygınlaşmasına bağlı olarak dijital pazarlama alanlarının da genişlemesine neden olmuştur. 

SEO uzmanlarımız tarafından web sitenizin ihtiyacı olan çalışmaların neler olduğu belirlenmektedir. Seçeceğiniz uzmanlık paketlerinin içeriğine göre farklı sürelerde ve aşamalarla web siteniz arama motoru ile tam uyumlu hale getirilir. Rekabeti yüksek sektörler için özel olarak geliştirilen SEO paket içeriklerimiz ile uzmanlarımızın tüm rakipleri analiz ederek en etkili çalışmanın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Genel olarak; başlangıç, orta ve uzman olmak üzere üç farklı kademede hazırlanan paketler, firmamız tarafından müşteri beklentilerine göre belirlenmektedir. Bu sayede sadece ihtiyacınız olan çalışmayı alarak gereksiz ücretler ödemek zorunda kalmazsınız. 

Google SEO Çalışması

SEO çalışmasına başlamadan önce web sitesinin niteliğine ve hedeflerine göre işlem yapılır. Yeni kurulan bir web sitesi için yapılacak çalışma ile mevcut siteler için yapılacak çalışmalar ciddi farklar taşımaktadır. 

 • Statik IP çalışmaları,
 • Link inşası ve kategori uyumları,
 • Anahtar kelimelere göre özgün SEO uyumlu içerikler,
 • Meta etiketleri ve title çalışması,
 • Alan adı seçimi,
 • Backlink çalışmaları,
 • Rakip ve site analizleri, 
 • Mobil uyumluluk ve url çalışmaları vb.

Birçok farklı unsurun Google ile uyumlu biçimde yürütülmesi gerekir. SEO paketleri ile Google başta olmak üzere arama motorları üzerinde web sitenizin başarısını artırmak için SEO uzmanlarımızdan profesyonel destek alabilirsiniz.