BACKLİNK PAKETLERİ

BACKLİNK PAKETLERİ

Backlink paketleri genel olarak SEO (Search Engine Optimization) paketleri içinde yer alan en önemli çalışmalar arasında yer almaktadır. Özellikle DA (Domain Authority) değeri yüksek olan siteler ile anlaşmalı olarak backlink çalışmasının yapılması sayesinde sitenin arama motoru üzerinden başarısının artırılması mümkün hale gelir. Backlink çalışmalarımız sırasında daima yüksek DA (Domain Authority) değerine sahip siteler ile çalışarak sitenizin başarısını artırmak için hizmet sunuyoruz. 

Sitenizin ihtiyacı olan en değerli backlink paketleri ile yükselmenin keyfini çıkarın! %100 organik ve manuel çalışma.

BAŞLANGIÇ PAKET
75 ₺
2 Anahtar Kelime
2 Özgün Makale(200 Kelime)
10 Otoriter Profil Backlink
10 Sosyal İmleme
1- C-Class Ip Tanıtım Yazısı
3 Forum Tanıtımı
2 Facebook Backlink
2 Linkedin Backlink
2 Tumblr Backlink
2 Diigo Backlink
2 Scoop.it Backlink
2 Plurk Backlink
2 Pinterest Backlink
 
 
 
 
 
 
UZMAN PAKET
250 ₺
5 Anahtar Kelime
5 Özgün Makale(250 Kelime)
50 Otoriter Profil Backlink
50 Web 2.0 Paravan Blog Backlink
30 Sosyal İmleme
10 EDU & GOV Backlink
1- C-Class Ip Tanıtım Yazısı
2- C-Class Ip Tanıtım Yazısı
10 Forum Tanıtımı
10 Facebook Backlink
10 Linkedin Backlink
10 Tumblr Backlink
10 Diigo Backlink
10 Scoop.it Backlink
10 Plurk Backlink
10 Pinterest Backlink
5 PDF Backlink
2 Mix Backlink
1 Quora Backlink
ORTA PAKET
150 ₺
3 Anahtar Kelime
3 Özgün Makale(200 Kelime)
25 Otoriter Profil Backlink
20 Web 2.0 Paravan Blog Backlink
20 Sosyal İmleme
1- C-Class Ip Tanıtım Yazısı
5 Forum Tanıtımı
5 Facebook Backlink
5 Linkedin Backlink
5 Tumblr Backlink
5 Diigo Backlink
5 Scoop.it Backlink
5 Plurk Backlink
5 Pinterest Backlink
3 PDF Backlink
 
 
 
 

Backlink Paketleri Satın Al

Yüksek değerli profil backlink, dofollow backlink, forum backlink, sosyal medya backlink ve daha fazlası..

Backlink Paketleri

Backlink hizmeti en basit tanımıyla, herhangi bir web sitesinin farklı bir siteye vermiş olduğu ve siteye yönlendirme yapan bağlantı adresleridir. Örneğin: A sitesine B sitesi üzerinden ulaşılması için anasayfa veya herhangi bir sayfasındaki; banner, metin linkine yönlendirme yapılması, domain otoritesi (DA) değerinin yükselmesi için uygulanan önemli bir yöntem olacaktır. Bu linkleme sistemi sayesinde web sitesinin başarısının ve ziyaretçi sayısının artırılması en temel hedeftir. Arama motoru ile yapılan aramalarda, bir web sitesi herhangi bir başka web sitesine eklendiği zaman, ‘’link:www.websitesi.com’’ biçimde yapılan aramalarda listelenen sitelerin backlink verdikleri belirlenebilir. 

Backlink sisteminin en önemli faydası domain otoritesi (DA) artışının sağlanmasıdır. Arama motorlarının algoritmalarına göre, A sitesi tarafından B sitesine link verilmişse A sitesinin kötü bir site olmadığı ve kötü bir siteye kimsenin link vermeyeceği algısı oluşturulmaya çalışılır. Bu sayede sitenin arama motoru üzerinden başarısı artırılarak, ilgili anahtar kelimelere ve arama kriterlerine göre sıralama başarası sağlanabilir.

Backlink Nedir?

Backlink siteleri ile çalışmadan önce link çalışması yapılacak web sitelerinin başarısının dikkate alınması gerekir. Backlink çalışması, bir web sitesinin başka bir web sitesine anasayfa veya herhangi bir sayfası için yönlendirme linki vermesini ifade eder. Bu yöntem ile Google veya diğer arama motorlarının algoritmaları da dikkate alınarak, sizin sitenizin güvenilir ve iyi bir site olduğu imajı yerleştirilir. Kötü bir site için iyi bir sitenin link vermeyeceğini düşünen algoritma bu sayede doğal yollarla aşılarak sizin sitenizin başarısını artıracaktır. 

Backlink çalışmasının etkili biçimde yapılabilmesi için en temel unsur SEO kavramına hakim olmaktır. Search Engine Opitimization (Arama Motoru Optimizasyonu) ise bir web sitesinin arama motoru tarafından rahatlıkla algılanarak güvenli bir şekilde arama sonuçlarında üst sıralarda önerilmesini sağlamayı hedefleyen bir çalışmadır. SEO çalışmasının bir parçası olan backlink, kısa sürede sonuç almak ve kişisel veya kurumsal web sitesinin başarısını artırmak için uygulanan son derece önemli bir kavramdır. 

Backlink Ne İşe Yarar?

Kaliteli backlink listesi oluşturduktan sona SEO ve backlink çalışmalarının birlikte yürütülmesi gerekir. Web sitesinin başka bir web sitesine link vermesi olarak tanımlanan backlink kavramı, internet sitesinin arama motorları (Google, Yandex, Yahoo, Bing vb.) tarafından güvenilir kabul edilmesi ve arama sonuçlarında üst sıralarda gösterilmesi için yapılan bir çalışmadır. Başka sitelerden sizin sitenize köprü link verilmesi sayesinde sitenizin bu arama motorları tarafından daha rahat algılanarak güvenli siteler arasında yer alması sağlanır. Arama motoru tarafından sitenize güvenilmesi halinde sitenizin başarısı da aynı oranda artacaktır. 

Profesyonel backlink paketleri ve SEO çalışmalarımız ile firmamızdan profesyonel destek alarak internet sitenizin rakipleri arasından sıyrılarak en üst sıralara yerleşmesini sağlayabilirsiniz. Backlink çalışmasının sağlayacağı faydalar:

  • Web sitesinin hızlı ve güvenli bir şekilde Index alması sağlanır. 
  • Domain otoritesi (DA) değerine katkı sağlar. 
  • Arama sonuçlarında üst sıralara yükselme sağlar.
  • Yüksek DA Değerli Sayfalar İle Bağlantı Kurularak Başarı Sağlar. 

Bunlar ve benzeri daha pek çok farklı faydası sayesinde site dışı SEO çalışmasının en önemli ayağı olan backlink çalışması, kaliteli ve yüksek backlink sayıları ile adım adım başarısı artırılan web sitelerinin bu sayede kaliteli ve arama motoru tarafından daha rahat biçimde algılanabilir hale getirilmesi mümkündür. Başarılı bir backlink çalışması için çalışmayı yapacak firma ve ekibin uzmanlığına güvenmeniz oldukça önemlidir. Firmamızdan destek alarak güvenli bir şekilde backlink çalışmalarının yapılmasını sağlayabilirsiniz. 

Backlink Hizmeti 

Backlink satın al seçeneklerini kullanmadan önce backlink ve SEO hizmetlerinin içeriği hakkında fikir sahibi olmanız tavsiye edilir. SEO uzmanlarımız tarafından web sitenizin ihtiyaçlarına göre özel olarak belirlenecek çalışmalar kapsamında, DA (Domain Authority) değeri yüksek siteler ile backlink çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Backlink hizmeti veren bir firma ile çalışmadan önce hizmet içeriğinin ve backlink çıkılacak sitelerin güvenilirliğinin kontrol edilmesi son derece önemlidir. Backlink hizmetlerimizi tercih etmemiz durumunda birçok yönden avantaj elde edebilir ve arama motoru üzerinden web sitenizin başarısını artırmak için etkili çalışmalar yapabilirsiniz. 

Backlink paketlerimizi tercih ederek:

  • Çok sayıda yüksek DA (Domain Authority) değerli sayfalar ile bağlantı.
  • Benzer içeriklerle backlink.
  • Anasayfa dışında içerik sayfalarına da bağlantı verilmesi.
  • Algoritma ile %100 uyumlu ve güvenilir backlink çalışması vb.

Daha pek çok farklı avantajdan yararlanabilirsiniz. Web sitelerinin arama motorları algoritmasına uyumlu biçimde rakip siteleri geride bırakarak üst sıralara yükselmesi için sunduğumuz backlink hizmeti ile kısa sürede index alarak internetteki başarınızı artırmanız mümkündür.  

Backlink Fiyatları 

Backlink paketleri fiyatları tercih edeceğiniz içerik hizmetlerine göre değişiklik göstermektedir. SEO çalışması içinde en önemli kavramlardan biri olan backlink, tek seferde istenen sonuçları vermesi için güçlü siteler ile çalışılması gerekir. Firmamızdan alacağınız kurumsal destek sayesinde sitenizin başarısını kısa sürede artırarak backlink çalışması ile sürdürülebilir ve yükselme sağlanır. PR değerleri yüksek platformalar ile backlink çalışması düzenli olarak yapıldığı takdirde paketlerimiz sayesinde beklentilerinizin üzerinde bir fayda sağlamanız mümkündür. Backlink paketleri ile internetin zirvesine yerleşerek başarılı bir web sitesi oluşturulması mümkün hale gelir. Web sitenizin ne kadar çok güvenilir backlinki olursa o kadar çok başarısı da artacaktır. 

Backlink çalışmaları iyi bir şekilde yapılmayan web siteleri domain otoriteleri daha yüksek olan sitelerin altında kalacağı için web sitesinin başarısı da aynı oranda düşüşe geçektir. Google veya diğer arama motorları üzerinden daha üst sıralara çıkmanızı sağlayacak backlink paketlerimizle destek sunmaya devam ediyoruz. 

Firmamızla ortak hareket ederek yeni kurduğunuz veya hali hazırda mevcut web sitenizin gerekli SEO ve backlink çalışmaları ile güçlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Sitelerin belirli bir düzen dahilinde bir araya getirilerek başarılarının artırıldığı backlink çalışmalarımızı, web sitenizin ihtiyaçlarına göre güçlü paketlerimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Backlink paketleri site başarınızın artırılmasına katkı sağlamak için en uygun fiyat avantajları ile sunulmaktadır. 

Backlink Avantajları 

Backlink faydaları arasında en önemlisi web sitenizin arama motoru tarafından güvenli bir site olarak algılanması ve rakip siteler arasında üst sıralara çıkmasını sağlamaktadır. Ancak tek başında backlink çalışması ile herhangi bir web sitesinin başarısının arama motoru üzerinden bu denli artırılması mümkün değildir. Bunun için SEO çalışmasının bir parçası olan backlink çalışmasının, uzman kişiler tarafından belirli kurallar dahiline yapılması gerekmektedir. 

Backlink paketlerimizi tercih ederek web sitenizin başarısını artırmak için bizi tercih etmeniz halinde birçok farklı avantaj elde edersiniz. Backlink çalışmasının sağlayacağı başlıca avantajlar web sitenizin internet üzerinden daha fazla görünür hale gelmesini ve algoritma tarafından tanınarak üst sıralarda yer almasını sağlayacaktır. Backlink paketleri arasından seçim yapmadan önce öncelikle sitenizin ihtiyaçlarını ve çalışmadan beklentilerinizi doğru bir şekilde belirlemeniz oldukça önemlidir.